GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Syltkrus 6583738
nr 658 3738
Syltkrus
6 st, bland annat Höganäs + 2 st fat keramik
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 27 september 2010
kl 17:31:51
100 kr
300 kr
300 kr
350 kr
550 kr
600 kr
700 kr
7
700 kr
7